SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 80m2 me qira ne B. e Diellit, ONTEXI MONT_
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
126633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 80m2 me qira ne B. e Diellit, "ONTEXI-MONT".
Banesa eshte ne katin e shtate, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon me pamje nga qyteti.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »