SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 280m2 me qira te Ambullanta-Bregu I Diellit.
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:51
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
280 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
126661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 280m2 me qira te Ambullanta-Bregu I Diellit.
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit afër Ambullantës (te stacioni I fundit 5).
Shtëpia është shumë e përshtatshme të shfrytëzohet si hapësirë për zyre.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
1. Sallon (me 2 nivele)
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë dhe oborr

-Kati i I-rë:
1. Sallon
3. Dhoma
2. Banjo
2. Ballkona

Shtëpia gjithashtu është me ngrohje qëndore të qytetit TERMOKOS.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »