SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANES ME QERA NE BREGUN E DJELLIT TE GJAMBAZT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
126663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QERA NE BREGUN E DILLIT MBI SHKOLLEN ISMAIL QEMAILI ,BANESA ESHT NA KATIN E 2 DHE KA 90 M2 ME KET RENDITJE:
2 DHOMA GJUMI
SALLON+KUZHIN
BANJO WC
KORIDOR TE MADH
TERAS TE MADHEE ME MUNDSI MBYLLJE
E MOBILUAR E PERSHTATSHME PER FAMILJAR
KA RRYM 24 OR DHE UJ 24 OR+ REZERVAR UJI
QMIMI 250 euro
TEL:044889854/049889854
VIBER+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »