SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Mati 1 , rr. Muharrem Fejza , e mobiluar ne teresi , ndertese e re , pamje shume te mire
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »