SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet banesa te kisha katolike pej Rr spitalit Apo kokretisht per ball gjimnazit Bedri Pejoni Qmimi Ekstra Lir vetm 600ero m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
126671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet banesa te kisha katolike pej Rr spitalit
Apo kokretisht per ball gjimnazit Bedri Pejoni
Qmimi Ekstra Lir vetm 600ero m2
kemi filluar shitjen e banesave te ndertimit te ri
Banesa kemi ne katin I-III-IV-V
Banesat jan te madhesis
68 m2 {katror }
Banesa ka ket renditje me dy dhoma gjumi sallon kuzhin Banjo koridor madh dhe nje ballkon banesa posedon parking dhe podrum 88 m2
92 m2
Banesat jan afer kishes Kaltolike me nje pamje siq po e shifni ne foto shum shum te bukur nga bjeshket natyra dhe nga gjimnazi Bedri pejoni ne pej
Banesat kan nje infrastruktur te plot dhe te ndertuara ne menyr shum kulitative
andaj nese deshironi ne Banes te till mos hezitoni na kontaktoni
--------- A G E N C Y H O M E V I P -----------------------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Ornela Gashi.5811
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »