SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANES NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT MATI 1
Çmimi :
€720.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SUPER BANES NE LAGJEN E SPITALIT TE KSHILLI GJYQSOR
BANESA ESHT NDERTIM I KOMPANIS "ART CONSTRACION"E NJOHUR PER NDERTIM ME KUALITET TE LART
BANESA ESHT NE KATIN E 5 DHE KA 86M2 ME KET RENDITJE:
SALLON +KUZHIN
DY DHOMA GJUMI
BANJO
DY TERASA
KORIDOR TE MADH ,SHUM E SHFRYTZUSHME
QMIMI 720 EURO
TEL contakt:049889854/044889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »