SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET 23ari ne Bellopole { pej } Shesim 23ari ne Bellopole
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
126688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET 23ari ne Bellopole { pej }
Shesim 23ari ne Bellopole
Toka ka nje siperfaqe shum te pershtashme per shum veprimtari
Toka posedon Uj , Kanalizim , Rrym, Tel, ndriqim rruges,etj
Toka ka nje pamje fenomenale ku shifet mbar qyteti i pejes
Toka ka Dukumentacjon te kompletuar perkthimi i me njehershem
Toka ka 23ari
Toka ka Qmimin prej 3000 ero per 1ari
--------- A G E N C Y H O M E V I P -----------------------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Ornela Gashi.5811
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »