SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa superluksoze me qira ne Bregun e Diellit, afer Qendres Tregtare
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
126715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa superluksoze me qira ne Bregun e Diellit, afer Qendres Tregtare, banesa eshte ne katin e pare, me siperfaqe prej 100m2. Banesa ka kete renditje:
Dhome dite,
kuzhine,
dy dhoma te gjumit,
banjo,
wc dhe
ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile luksoze dhe e punuar shume bukur, me dizajn ekskluziv.
Cmimi eshte 500 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »