SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje- Pejë
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i ri dhe është në katin e pestë.
Posedon sallon të madh me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe korridor.
Banesa është në qender të qytetit, vend i qetë për banim,
ka ballkon me sipërfaqe të madhe prej nga mund të shihen bjeshkët dhe qyteti.
Banesa shitet me orendi që janë të një standardi të lartë.
Dokumentacioni mbi pronësinë është në rregull.
Lokacioni: Rruga e Spitalit= Pejë
Rr. Wesly Clark Nr.102, rrugës së Spitalit, përball Shkollës së Artit
Informata rreth publikuesit
Genita
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »