SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Zyre - Dodona
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
126724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Zyre në rrugën Bajram Kelmendi në lagjen Dodona

Kjo zyre ka një sipërfaqe prej 140m² dhe është e gjitha e hapur duke ju mundësuar kështu ndarjen e hapësirave sipas dëshirës.

Gjendet në katin e dytë të një objekti ku janë të vendosura disa nga kompanitë më serioze në vendin tonë.

Objekti ka hyrje të kufizuar duke e bërë zyren më të sigurtë, banjo me mirëmbajtëse të përbashkët si dhe ngrohje qendrore.

Çmimi 700€/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 384 382
✆ 049 216 530 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #qira #zyre #prishtine #dodona
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »