SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender, Prishtinë | M1
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:38
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender të Prishtines në mes Rilindjes dhe NEWBORN, rruga Garibaldi, kati i V-te posedon ashensor.
Banesa eshte ndertim i vjeter me shtrirje Jug-Perendim dhe ka 65m2+bodrum afer 20m2, te shfutezuara i ka mbi 70m2.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E renovuar dhe e mobiluar komplet.
Çmimi: 130000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »