SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 86m2 ne Qender te Prishtines, 100m nga sheshi Ibrahim Rugova
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
126740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i ri eshte me lokacionin me te mire ne qytet, ndertimi me luksoz dhe me modern per momentin. 86m2.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Pristina
044 340 388
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »