SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qytetin e vjeter te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
126746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen "Nazim Gafurri" nr. 14 Afer Gjimnazit "Sami Frasheri ".Posedon 2 dhoma gjumi,2 banjo , 1shpajz ,sallon dhe kuzhin e perbashket gjithsej 76 m2 parahymja e baneses oborri 15 m2 gjithashtu nje lokal prej 13 m2.Nr e telefonit 044983011 ose 044646313
Informata rreth publikuesit
flutura
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »