SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Bardhosh(Bernis e Poshtme)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
126748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Bardhosh me 10ari truall afer stadiumit(ana e djathte),shtepia ka 2 kate rrethe 190m2.Kati i pare ka sallone trapezari kuzhine dhome te fjetjes dhe banjo.Kati i dyte tri dhoma gjumi njera me banjo dhe nje dhome pune dha banjo e madhe.Shtepia ka nxemje qendrore me pelet dhe izolim te jashte ka bunar internet kabllovik dhe shume afer autobusi lokal nga Prishtina 3b 044/501-233
Informata rreth publikuesit
Besim
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »