SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe, kati i 4-re ne Qender
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:34
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
126755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 55m2, ne katin e 4-re, perball Sllovenia Sport ne rrugen Agim Ramadani, ne Qender. Banesa është e renovuar komplet, e rehatshme dhe shume funksionale, orientimi Lindje-Perendim, e pershtatshme per banim, zyre, ordinance.
Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor
- 2 dhoma
- banjo
- koridor
- 2 ballkona
- shpajz
Qmimi është 115.000 euro,qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »