SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QIRA BANESEN ME 3 DHOMA NE PRISHTINE TE PARKU
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
126759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te parku pran Bustit "Isa Kastrati", 600 METRA AFER QENDRES, eshte ndertim i ri, kati i 2, e mobiluar, ka 65 m2, dy dhoma gjumi, dhome ndeje, kuzhin, banjo, terac, ka ashensor dhe uje e ngrohje 24h. Me depozit per 1 muaj dhe, qiramarja jo ma pak se 1 vit. Cmimi 250 euro. Kontakti drejt me pronarin Tel. dhe viber 044 843 926
Informata rreth publikuesit
Shefki
Prishtinë
044 843 926
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »