SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e re me lokacion perfekt
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
126795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet perballe banesave te bardha afer kompleksit princesha. kompleksi ne te cilen gjenden eshte Engineering (ingjinnjering) eshte ne katin e trete. ka nje dhome nje salon , kuzhine dhe banjo
Informata rreth publikuesit
vegim
Prishtinë
049407918
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »