SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN MOBILUAR VETEM 35mij Euro kati -4- Pej mbas stacjonit Atobusave .
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN MOBILUAR
VETEM 35mij Euro kati -4- Pej mbas stacjonit Atobusave .

Banesa ka siperfaqe prej 60m2 esht ne katin e -4-
Banesa ka pamje nga rruga krysore
Banesa ka nje renditje shum te bukur
Banesa ka ket renditje
1- Dhoma gjumi
1- Sallon madh
1- Kuzhin shum moderne me shank
1- Koridor shum mir e shum pershtashem
1- Banjo madhe
1- Teras {Ballkon }
1- Parking per vetur
Banesa esht komplet e mobiluar siq po e shifni dhe ne foto ne menyr shum Profekte e ne menyr shum Moderne
Banesa ka dukumentacjon te perfunduar me Flet poseduse perkthimi i me nje hershem pronar Shqipetar .
Banesa ka qmimin 35,000 Euro
Andaj ju qe deshironi nje Banes shum te persosur ne nje vend ku ka afer shkollen , stasjonin e atobusav,stacjonin hekurudhor, Te gjitha llojet e Dyqaneve , Restorantet, Banken, Furrat,
me nje fjal qasje ne ne te gjitha sferat jetsore mos hezitoni na
kontaktoni dhe do te bindeni dhe vet .
--------- A G E N C Y H O M E V I P -----------------------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Ornela Gashi.5811
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »