SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet lokali 75 m2 te xhamia 4 llullat prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '17
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
126815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lokali te xhamia 4 llullat rruga mustafe kruja
lokali ka 3 hymje dhe 2 wc 2 ora elektrike
ka pamje shum te mire
shitet per arsye personale
cmimi me marrveshje
045 200 110
viber +37745200110
Informata rreth publikuesit
Hasan
045200110
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »