SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:25
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
126821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit, te banesat e Standardit.

Për më shumë oferta, like faqes PIRRO.

Posedon:
• 56m2,
• Kati 3,
• Dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë me trapezari,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 63.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel.: 044/49-118-380, 044/49/260-075, 045/888-488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »