SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DRAGODAN KOMPLEKSI VERANDA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:45
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE DRAGODAN TE KOMPLEKSI "VERANDA"
BANESA ESHT NE KATIN 2 E GJYS DHE KA NJE PAMJE TE MREKULLUSHME
BANESA KA 115 M2 ME KET RENDITJE
SALLON+KUZHIN
3 DHOMA GJUMI
BANJO+WC
KORIDOR TE MADH
TERASA
QMIMI 900 EURO I DISKUTUSHEM
TEL:049 889854/044 889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »