SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim Banesa ne Gjilan (Kodi 302/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
10000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
126827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Gjilan Afre Vive-s se re
Banesa jane të dimensioneve të ndryshme prej 93m2,95.4m2,99.8m2,119.6m2,130.4m2.
Objekti eshte P+7 Kat është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit.
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc,banjo, terasë .
Të gjitha banesat posedojnë Parkingje të brendshme dhe ni depo e cila shkone me qmimi te M2 te banese
Kemi edhe Penthouse.
Qmimet jan jashtzakonisht te lira dhe te volishme. Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,qendrave tregtare,qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj....
Objekti perfunden ne fund te viti 2017.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »