SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
126879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera gjendet prapa banesave te bardha tek bregu i diellit ne Prishtine, eshte ne katin e dyte, eshte e mobiluar, dhe poashtu ashensori eshte funksional.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Prishtinë
044650834
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »