SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Tringe Smajli ne Prishtine te hotel Sirus
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
126930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Tringe Smajli ne Prishtine te hotel Sirusi , ose leshohet me qira me cmim 300e
Bnesa ka kete renditje:
1dhome dite me kuzhine
1dhome gjumi
1banjo
koridor
1 terace
Banesa i ka 48m2
Banesa eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim
Banesa eshte ne katin e 4-te ka ashensore
Eshte e mobiluar
Cmimi Baneses eshte 550.00e
Nr:kont: 044182244
Informata rreth publikuesit
shaban
Prishtinë
044-182-244
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »