SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia Me Oborr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
126935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia dy kateshe me siperfaqe 301 m2,
me oborr para Shtepise ne siperfaqe 418 m2, dhe
prapa shtepise me vreshte 30 ari dhe pemishte 8.3 ari.

Shtepia gjendet ne pozite shume te mire gjeografike:
- 2 minuta ecje larg nga Carshia e Vjeter, afer foshnjores, shkolles fillore, fakultetit pedagogjik, fakultetiti te infermierise
- ajer te paster, siperfaqe te gjelberta perreth
- lagje e qete me banor shume te civilizuar

Cmimi me marreveshje.
Bejme edhe ndrrim me banesa.
Informata rreth publikuesit
Adi
Prishtinë
045 668 207
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »