SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
ID e produktit :
126977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni per Menaxhim dhe Ndermejtesim te patundshmerive Amsa eshte ne kerkes per banese me qera.

Te gjithe ata pronar qe posedojn banesa me qera te na vizitojn ose te na telefonojn çdo dite( nga e Hene e Shtune ) nga ora 09:00 deri ne 18:00h ,permes telefonave me sms dhe me emali 24h.

I falemderojm paraprakisht te gjith ata pronar te banesave qe deshirojn te bashkpunojn me ne.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj. Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel) Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »