SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat e reja Skandinavian Constructions, Mati 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
126987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne ndertim e siper, Skandinavian Constructions, ne lagjen Mati 1. Ndertim sipas standardeve me te larta Europiane, me materiale te cilesise se larte, me leje ndertimi. Secila hyrje ka dy ashensore modern, ne katin perdhese jane hapesirat me lokale si dhe dy nivele nentokesore te parkingjeve dhe bodrumit. Objekti permban disa tipe te banesave nje, dy dhe tre dhomeshe me siperfaqe nga 52m2 deri 150m2.
Qmimi eshte 750 euro per m2, diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »