SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera shtepia 400m2 me 7 zyre ne Pejton.
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
126988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera shtepia 400m2 me 7 zyre ne Pejton.
Shtepia gjindet ne pejton,eshte 3 katshe e pershtatshme dhe e gatshme per zyre,ka 7 zyre,sall per konferenca,3 banjo,4 ballkona,ngrohje qendrore ose me rrym,24 or uj,sistem sigurie.
Qmimi per qera 1600euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045 40 12 12 / 044 518 550 / 044 309 315 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »