SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 50m2 kati 7 Lagja e Spitalit
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
126992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër rrethit, mbrapa Banesave të Royal-it), me sipërfaqe 50m2 kati 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Përfundon në fund të shtatorit 2016. Kontrat bëhet te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi 35.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »