SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Lokal 1150m2 me qira në Lakrishte(PRIME GROUP).
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:09
Madhësia :
1150 m²
ID e produktit :
127006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 1150m2 me qira në Lakrishte(PRIME GROUP).
Lokali gjendet në Rr. TIRANA në lagjen Lakrishte mirëpo lehtë me qasje edhe ne lagjen PEJTON.
Lokali është i përfunduar dhe mund të jetë i gatshëm mbrenda 2 javëve me kerkesë të qiramarrësit.
Lokali mund të ndahet prej 600m2 deri në 1150m2 varësisht nga kërkesa.

Çmimi 8€ për m2

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »