SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Shitet ose leshohet me qira_ 140 m2 ne aktash
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:56
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ose Shitet ose leshohet 140 m2 afer salles 1 tetori ne Aktash . Banesa posedon nxemje qendrore, lift me kartele. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ndertim i ri
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon
- kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »