SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
127043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosov ne rrugen 17 Shkurti afer Vives dhe Metropollit sic mund te shihet edhe ne foto
Lokacioni: Fushe Kosove
Banesa ka 65 m2, Kati 2-te:
- 1dhoma gjumi
- sallon me kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Fushë Kosovë
044195659
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »