SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 60m2 me qira në Ulpianë.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:50
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
127049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 60m2 me qira në Ulpianë.
Zyrja gjendet në lagjen Ulpianë, në rrugën Bulevardi i Dëshmorëve, mbi mobishop FITA dhe është në katin e I-rë.
Zyrja ka këtë renditje:
3. Njësi pune,
2. Ballkona,
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »