SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
127050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit.

Posedon:

• 95m2,
• Kati 3,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Shpajz,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,
• Nxemje qendrore, klimë.

E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 86.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744118380, +37744260075, +37745888488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »