SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
127059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira tri dhomshe te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati ne katin e I. e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka uji dhe ngrohje 24h, ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,


Mund te na kontaktoni ne kta numra
tel:
044 377 450
049 545 327
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »