SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
127062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira 4 dhomshe te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati ne katin e II. e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi, ka uji dhe ngrohje 24h,
ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine
– 3 Dhoma gjumi,
– Banjo,
Mund te na kontaktoni ne kta numra tel: 044 377 450 049 545 327
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »