SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENTISHT KERKOJ BANES ME QERA NE LAGJEN DARDANIA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
127063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENTISHT KERKOJ BANES ME QERA NE BREGU I DIELLIT

Banesa të ketë dy dhoma gjumi , dhomë dite , kuzhinë si dhe të jetë e mobiluar.

çmimi deri në 350

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »