SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne lagjen Arberia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:21
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Arberia, C3 banesat e tregtise , banesa munde te perdoret dhe per zyre , ka 94m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
banesa eshte gjysme e mobiluar, (kuzhina dhe banjo)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »