SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIA NE SHITJE NE LAGJEN QENDRESA NE PRISHTINE
Çmimi :
€199,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrim rreth permbajtjes se shtepise: Ndertuar nè vitin 2011.


Kati 1. Koridor i madh, doma e dites me galeri (kyqja per kamin eshte ne kete dhome), kuzhina me trepezari, dhoma per mysafir, dhoma e punes, banjo.

Kati 2. Korridor i madh, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo.

Nen-kulmi. Hapesir shume e madhe per gym, ose, bibloteke, apo ndonje destinacion tjeter.

Garzha dhe bodrumi permbajne edhe kaldajen per nxemje qendrore me pelet apo dru. Boljeri qendror 200L qe gjate dimrit eshte i kyqur me nxemje dhe eshte i gatshem qe ti shtohen solaret ne kulm (pra gypat per solar jane te instaluar ne shtepi). Kuzhina verore. 2 rezervoare uji me kapacitet total prej 1750L qe aktivizohen automatikisht. Invertori i lidhur me drita, TV, internet. Kyqja per agregat, dhe hapsire per gjesende tjera.

katet 1 dhe 2 jane shtruara ne parket, kane nxemje qendrore, dhe shtepia ka nje izolim prej 10mm stiropor. Oborri i regulluar mirè me llojè te ndryshme lulesh e pemè.
Qasje ne hyrje daljet e Prishtinès.
Dokumentacioni ne rregull.
Shtepia shitet e mobiluar, ashtu si èshtè!

Çmimi: 199000 €

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel/Viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »