SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 72m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 72m2
Dy dhoma gjumi, sallon + kuzhine.
Banesa posedon garazhen(15m2) dhe depon(5m2)
Banesa eshte ne katin IV, posedon Ashensorin
Rr.Gjon Sereqi (Lagjja ILIRIA), Gjilan
Per info dhe foto --- >
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »