SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze me qira në Aktash
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
127104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qira në Aktash.
Banesa gjindet afër Univesitetit ILIRIA, është mirë e mobiluar, ka një terasë prej 20m2 dhe është në katin e VI-të (ka lift).
Banesa ka këtë renditje:
Sallon me kuzhin
2 Dhoma gjumi
Banjo
Terasë me siperfaqe: 20m2
Garazhë (+50 euro)

Tel: 044 442 969 ose 049 556 695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »