SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshij banesen me qera
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
127147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qera:Banesa gjendet te gjamia me "4 llulla" ose te maksi. Ka 2 dhoma gjumi dhe nje dhomë ditore ose sallon, dhe nje tualet.Eshte ne katin e 5 dhe se shpejti do te jet funksional edhe ashensori.Qmimi eshte sipas marveshjes, preforohen familjaret me kohë të gjatë banimi. Numrat kontaktues 049646680 ose 044729438Muhamedi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamed
044687793
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »