SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESË TE QAFA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:35
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
127149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa , qyteti : Prishtinë , lagje : Qafa (afër shkollës Meto Bajraktari ) , kati i dytë , sipërfaqja 74 m2.
Renditja :Dy dhoma gjumi , salloni , kuzhina , koridori , banjo , depo dhe ballkon .
Çmimi : 120000
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »