SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESATE SHITET BANESA MATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:48
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
127163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa , qyteti : Prishtinë , lagje :Mati 1 , kati i gjashtë (VI) , sipërfaqja : 95 m2 .
Renditja :Dy dhomë gjumi , sallonin me kuzhinë , koridori , banjo dhe terasë .
Çmimi : Me marrëveshje .
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »