SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Mat
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
127171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Mat ndertesat Chelse-point ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 103m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe shpajz. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 95.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »