SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Bregun e diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
127172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne rrugen Mehmet Gradica. Banesa eshte ne katin e I me siperfaqe prej 98m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, shpajz, banjo, wc dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »