SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
127215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera per 3 deri 4 persona, gjendet prapa hotelit "Swiss Diamond" ne qender te Prishtines, poashtu eshte dhe e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Prishtinë
044650834
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »