SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 ne Lakrishte.
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
127223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 ne Lakrishte.
Banesa ka kete renditje nje dhome dite me kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon,eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar.
Qmimi per shitje eshte 66.000euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045 401212 / 044309315 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »