SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dardani te Santea
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
127231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qira ne Dardani, gjindet te santeja ne katin e 4 me lift po ashtu ka edhe nxemjen qendrore e mobiluar ne teresi

Banesa posedon:
- sallonin dhe kuzhinen
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz dhe
- ballkon

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »