SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA AFATSHKURTE TE HOTEL SIRIUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
127233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira te Hotel Sirius për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht dhe moderne me çmime të volitshme .

Banesat posedojne:
•SIPERFAQJA 45 m2
•1 DHOMA
•KUZHIN
•BANJO
•KORIDOR
•TAVOLIN NGRENIE
•FRIGORIFER
•SHPORET TE RRYMES
•MAKIN TE RROBAVE
•NGROHJE QENDRORE


PAISJET SHTES QE POSEDON APARTAMENT
•FLAT SCREEN TV (KUJTESA)
•WI-FI
•TUALET
• ASHENSOR
• HEKUR DHE BORDI I HEKUROSJES
•QASJE PER HENDIKAP
•THARSE FLOKESH
•VARESE RROBASH
•PESHQIRA
•MBULOJA
•SHAMPON
•LETER TUALETI
•PARKING NE GARAZH
•UJ 24 OR NE DITE

Nata: 35euro
Java: 230euro
Muaji: me marreveshje

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »